Kecárna Playlisty

RR.LUM.R - texty

r-lum-r-606735.jpg
Texty písní

texty písní

Reginald Lamar Williams (nar. 18. ledna 1990), známý profesionálně jako R.LUM.R, je americký alternativní umělec R & B z Bradentonu, Florida ( jako teenager rád poslouchal Linkin Park ). Po ukončení střední školy získal stipendium na studium hudby na Florida State University. Než se stal R.LUM.R-em, hrál jako zpěvák-skladatel na klasickou kytaru pod přezdívkou Reggie Williams, začal se však zajímat i o elektronickou hudbu, která nakonec v jeho tvorbě zvítězila. Nyní žije od roku 2015 v Nashville, Tennessee. V roce 2015 vydal singl "Be Honest", který poté zremixoval DJ Attom. Nejvíc R.LUM.R-a proslavil singl "Frustrated" (2016), který získal téměř 20 milionů na Spotifu. Nedávno vydal další dobře se poslouchající singl "Close Enough" (2017). R.LUM.R má příjemný a zajímavý hlas, takže má vcelku "našlápnuto" na další hity...

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Frustrated video   30
Close Enough video   22
Love Less video   25
Suddenly video   13
Show Me video   10
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta R.LUM.R je Mastercz; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.