Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Kombajny - text

playlist

Já seděl jsem si za stolem a jedl buchty s tvarohem
A viděl jsem jak se ke mě blíží holka s batohem, válel jsem se ve slámě a zdravil jsem ji náramně a říkal jsem "Hele holka pojď si lehnout vedle mě". Holka když mě viděla tak se trochu styděla, ale potom nakonec batoh na zem schodila. Pak řekla, jeslti nevadí když se jenom posadí, že kdyby si lehla tak se asi nachladí.

Chvíli jsem jí povídal co mi život udělal, že jsme se včera opili a klíče se mi ztratili, všechny klíče od domu, klíčky vod skřínky v šatně a že jsem pak blil u stormu, teď je mi ještě špatně.

Že jsem dostal do držky a ztratil jsem i ponožky, že jsem je už nenašel se starou se rozešel, řekl jsem si to chce klid včera byl večer jak má být, řekl jsem jí toho víc než málo jí to však nezajímalo. Pak jsem řekl že je mi fajn, že jen myslím na kombajn co to pole posekal a slámu tam zanechal.

Že pak traktory vodezlí tě do stodoly dovíš se že. Udělají z ní hromadu, já měl ještě plno nápadů holka vytáhla z batohu nákou knížku oblohu a řekla "Bože odpust mi, já už dále nemohu" Chtěl jsem ještě vyprávět o problému s mojí mámou, ale ona to nevydržela a zacpala mi hubu slámou.

Slámou, slámou slámou..

Samou slámou..

TRÁVOU!

Text přidal fantom004

Video přidal fantom004

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.