Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist karaoke

Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up

Text přidal Draq

Video přidala Dope-king

Změň můj kurz nahoru, dej facku mý děvce
Změň můj kurz nahoru, dej facku mý děvce
Změň můj kurz nahoru, dej facku mý děvce

Překlad přidala TeKK-kiLLa

Zajímavosti o písni

  • Příběhové video je celé natočeno z pohledu první osoby a sledujeme tak dění jedné víkendové noci od domácí hygieny a přípravy na tah, přes jeho průběh, až po návrat domů s novou kořistí. Hlavní hrdina během svého paření nešetří násilím, sexuálním obtěžováním, alkoholem ani drogami a podle toho se mění i perspektiva a rotace kamery, skrze kterou samotné dění sledujeme. . (sisinka010)
  • Celý snímek pak v samotném závěru odhalí naprosto nečekanou a šokující pointu. Režisérem videa je zkušený švédský filmař Jonas Åkerlund, který má na svém kontě videoklipy pro Mobyho, Madonnu. Metallicu nebo Roxette. . (sisinka010)
  • Pořádná chlastačka, šňupání koksu, nějaká ta rvačka a děvky. Tohle v klipech běžně pánové dělají. Jenže tady to dělá holka.  (DevilDan)
  • Tento klip je točený z pohledu samotného aktéra toho klipu a celé to je o tom,ze si tento člověk myslí jaký je frajer a jak je nad věcí že si domu přivedl děvku,se kterou si užije.Jenže po sexu a po té co ta holka odejde z jeho bytu,ho přepadá deprese z toho že je stejně sám jako před tím a že si připadá jak zneužitá děvka on sám. (stir2012)

Their Law: The Singles 1990–2005 (Disc one)

The Prodigy texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.