Playlisty Kecárna
Reklama

Hadí počty - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Burubáj báj more beru májk! burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!
Jou ležím pod dekou koukaj mi jen nohy a těma nevidim nic. Tě pic, takže tma jako ta tma tmoucí tam na konci konců, kde prej ten šéf šéfa šéfů schoval tu pravdu pravdoucí. Všechno je pod kontrolou, jen ne všechno pod mojí, věci se rozdvojí a kdo ví, co přinese den příští roztříštívší se o stmívání právě začínající noci, vakuum souvislostí brání v pochopení okolního dění, který se navíc pořád mění a mý brejle citově zabarvený neodhalí, že v tom to přece vůbec není, že ten brouk v mý hlavně neni pytlik a myšlenky dál rašej úkol v trsech jako šnytlik. Obří otazník se mi nad hlavou houpe jako boje na moři, když to foukne, jako mina, než bouchne, jako had, když si stoupne a dojde mu, kde to vlastně trčí, kdyby měl ramena, tak je krčí a to teď frčí, spousta siláckejch rýmů a přitom jde jen vo míru dýmu v dýmce míru, tak nekupuj pytel zajíců.
Stačí přece málo:Burubáj báj more beru májk ájt!Burubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!
Zažít deja-vu při antré v negližé na prés de foyer musí samo o sobě být faux-pas a teď si představte to mon-dieu, když váš osobní atašé zakopne o relé a přišlápne vám boa, merde. To se bude špatně vysvětlovat, já se navíc nemám za co schovat, když mi všichni vzali roha. A tak vyrazivší ven hned před domem srazil jsem se s Godotem, ať si počká, čert ho vem. Cejtim, jak za rohem přešlapuje a číhá celýho světa tíha, asi jí zase došly antidepresíva, vidim jí tam stát a podivně se kývat. Tak si to spočítej: jeden za vosumnáct, druhej bez dvou za dvacet, poslední dobou jako by to šlo vod deseti k pěti, je to pátý přes devátý a já už mám pocit, že nemám všech pět pohromadě. Monotón na čtyři kolem mě a já furt kalim za tři, navíc vidim dvojmo, a proto je mi jedno, když mi někdo řekne ty nulo, hlavně že nejsem v záporu, sečteno podtrženo, všechno je věc názoru (počítej s tim,stačí přeci málo), protože: Burubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!

Text přidal ajj

Text opravila sretounek

Video přidala MiskaD

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

HDP

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.