Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Kiss Me Thru The Phone Ft. Saigon - text, překlad

playlist

(Mike Posner)
Baby, I know that you lying, probably gon deny it, I know that you scheming when you say you going home, you think you can hide it, he calls you up on private, if your not with him now then baby kiss me through the phone. (Chorus)

Swear your all alone, than kiss me thru the phone, or Im gon leave you all alone, I bet right now you think your so smooth, you be running round town with your old dude, I’m not gonna act like I can’t see, when you come back home you won’t find me, ima be up late with my old girl, phone will be on silent.

(Chorus)

Dont try to play like I don’t know you, I already called up …!, dat’s my go to, I’m not gonna act like I can’t see, when you get back home you won’t find me, ima be up late with my old girl, yeah, you think you so slick, you make me so sick.

(Chorus)

(Saigon)
Mwah, why can’t you give me a kiss,
If you alone why dont you kiss me through the phone, mwah, if I don’t get it miss you officially on your own, and if you considering twittering I gon be bitter then, it’s nobody’s business but ours, shh, let me finish my bars, lately you been in your own world, say you with your home girl but Malika told me she ain’t seen you so I text, nothing disrespectful, just something let you know, you can cu cu cut da bullshit, cut da bullshit, kiss me through the jack now, who that in the background, you said its your cousins uncles brother, but how does that sound? ok if you stating the truth then kiss me through the phone, I’ll be waiting for the proof.

(Chorus)

Text přidal MP1

Video přidal MP1

Mike Posner
Zlato, vím, že lžeš, asi to pak budeš popírat, vím, že máš něco za lubem, když říkáš, že jdeš domů, myslíš si, že tu lež dokážeš skrýt, zavolal si tě na pokoj do hotelu, jestli nejsi s nim, tak mi pošli pusu po telefonu (refrén)

Přísahej, že jsi sama, pak mi pošli pusu po telefonu, nebo tě opustím, vsadím se, že si právě teď představuješ, jak se budeš po městě procházet se svým bývalým klukem, a já nebudu dělat, že o tom nic nevím, až se vrátíš domu, nenajdeš mě, budu pozdě do rána se svojí starou holkou a telefon bude hluchý

Refrén

Nesnaž se dělat, že tě neznám, už jsem zavolal ....! Tak jsem na to še, nebudu dělat, že o ničem nevím, až se vrátíš domů, nenajdeš mě, buu pozdě do rána se svojí bývalou holkou, jo, myslíš si, jak nejsi nenápadná, je mi z tebe špatně

Refrén

Saigon
Muck, proč mi nemůžeš dát pusu
Jestli si sama, tak proč mi nepošleš pusu po telefonu, muck, jestli jsi to nepochopila, oficiálně jsi teď volná, a jestli zvažuješ, že mi napíšeš na Twitteru, tak budu nepříjemný, jedná se totiž jen o nás, pšt, nech mě to dopovědět, poslední dobou jsi byla ve svém světě, říkáš, že jsi se svoji spolubydlící Malikou, ta mi řekla, že tě neviděla, tak jsem ti napsal, není v tom žádná neúcta, jen jsem ti chtěl dát vědět, můžeš už s těma výmluvama přestat, přestaň už s těma hovadinama, pošli mi po telefonu pusu, kdo je to tam v pozadí, řekla jsi, že je to bratr strýce tvého bratrance, ale co to má být za zvuk? Fajn, jestli říkáš pravdu, tak mi pošli pusu, počkám si na důkaz

Refrén

Překlad přidala SuperSonic

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.