Kecárna Playlisty
Reklama

PPlanety - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Uskupení mnoha významných českých umělců, kteří se sešli kvůli nahrání alba písní o vesmírných tělesech, které bude cílené na dětské posluchače, ale zároveň nepůjde o prvoplánovou a líbivou hudbu, která je dětským posluchačům obvykle servírována, a bude tak příjemné na poslech i pro dospěl...
é. Projekt vymyslel a všechny písně i s texty napsal československý klavírista Matej Benko.
Ke spolupráci oslovil řadu svých známých a kamarádů z uměleckého světa. Studiové hudební těleso s Matejem Benkem utvořili Peter Binder (kytary), Rasťo Uhrík (basa), Pavel Zbořil (bicí), Vít Halška (perkuse), Michal Žáček (flétna), Dano Šoltis (vibrafon), Radek Zapadlo, (saxofon), Oskar Török (trubka), Jan Jirucha (trombón), Miroslav Chyška (kytara).
  ZOBRAZIT VÍCEPlanety ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.