Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Poslední slova - text

karaoke

Chtěl jsem udělat pro tebe všechno. ( Přeješ si zkurwený život) snažil jsem se a ty zničila si moje srdce já ti věřil. Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Ptám se jen proč tohle všechno?! Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Tak proč já na tohle všechno stále čekám?! Myslel jsem si že to nechám tak a půjdu dál.. Ale proti mě stál celej myšlenkovej sál.. Celej svět si semnou hrál! A já byl celej sám a díky vám se učím a zapomínám! Tolik jsem měl v sobě tak ty nemáš! Myslel jsem že mě poznáš ale nakonec mě vůbec neznáš a já blbej myslel že mi svoje srdce dáš! Že mi svoje srdce dáš! Kolikrát mi říkal mozek mému srdci Na co ještě čekáš?! A kolikrát mi říká srdce mému mozku proč se vlastně Kurwa ptáš?! A s nožem v autě jdu čekat dál! Čekat dál! Včera v deset v noci seděl jsem tam a přemýšlel. Ostatny se bavili a ja celé město prohlížel.. Vybavoval jsem si věci a říkal jsem si: Kde jsi? Kde jsi? A pochopil jsem že už tu nejsi! Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Ptám se proč já na tohle všechno stále čekám?! Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Ptám se proč já na tohle všechno stále čekám?! Silvestrovská noc, já vím že jsem psal. Že bych i smazal ale co by bylo dál? Všechno co bylo, bylo a je stále tady. A já vím že pod svou maskou to máš taky. Nepotřebuju tady nějaké extra slova mít. Stačí si vzpomenout , vypnout a jít! První polibek, nevím kdy, ale byl! Druhá sloka settime metaxa a my! Bylo toho víc a já se vzpomínám přesně na ten den, den kdy jsme si dali prachů vzorek. Když to čekání na tebe už sjezd ty víš! Ty vole co tomu ještě víc říct! Pak jsem jenom čekal pití jí můžu dát! A ty části sejmou se a pak přemýšlet dál.. Vidím to stejně jak ty sekundy zpět! V tu chvíli byla jsi jen ty, byla a teď? Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Tak proč já na tohle všechno stále čekám?! Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Tak proč já na tohle všechno stále čekám?!
Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Tak proč já na tohle všechno stále čekám?! Zničila si moje srdce a já ti věřil! Věděla si s kým si byla! A já chci odpovědi prosím! Vím že je ti jedno co právě teď dělám! Tak proč já na tohle všechno stále čekám?!

Text přidala Kopi_Je

Text opravila iwanka222

Video přidala Kopi_Je

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.