Playlisty Kecárna
Reklama

PPetr Poláček - texty

petr-polacek-520432-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Petr Poláček má 65 fanoušků · Stát se fanouškem

Petr Poláček je český zpěvák. Narodil se 2. srpna 1984 v Neratovicích. Dostal se do podvědomí díky účasti v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2004. Ovšem ještě před tím byl v hude... bním pořadu DO-RE-MI, kde si ho všimla operní pěvkyně Eva Urbanová se kterou později nazpíval italský duet Miserere. Televizní diváci mohli kombinaci rockového a operního hlasu zhlédnout v pořadu Vladimíra Hrona Jsou hvězdy, které nehasnou. Poté následovalo SuperStar kde skončil na 9. místě. Fanouškům této soutěže se vryl do podvědomí pod přezdívkou Bon Jovi, jelikož je to jeho vzor. Na svém kontě má dvě alba Iluze (2005) a Nemůžu zapomenout (2007).Nyní hraje s kapelou Bad Name.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Zastavme čas   1 992
Summer Of ´ 69 video   1 307
Always video česky karaoke 1 676
Přehrát nezařazené písně
Iluze (2005)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ty video 1 542
Blázen video 3 999
Za Hlavu 834
Přehrát celé album


Petr Poláček ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.