Playlisty Kecárna
Reklama

PPeshata - texty

peshata-229636-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Peshata má 19 fanoušků · Stát se fanouškem

Skupina vznikla v jihočeském Táboře, na jaře roku 1997, původně jako nevážná záležitost s předem vymezeným jepičím životem. Za cíl měla natočit demosnímek a pokojně se zase rozejít. Nečekaný... ohlas ovšem způsobuje, že se z původně bočního projektu stává regulérní kapela. Základní tvůrčí trojlístek ve složení: Martin Mareda (kytara), Petr Bína (zpěv) a Láďa Benák (bicí) se spolu potkal již v recesistickém anti-hudebním sdružení Extrudovaná pohanka. Spolu s Romanem Mašátem (zpěv) a Mirkem Trpákem (basa) je v květnu 1997 natočeno první demo Ze života zvířat. Styl kapely se začíná jasně profilovat jako přímočarý melodický punk rock s veselými texty ze světa zvířat (tzv. zoopunk).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Záhada video   1 341
Agnieszka video   108
Orel SKAlní video   55
Přehrát nezařazené písně


Peshata ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.