Playlisty Kecárna
Reklama

PPerfect Hand Crew - texty

perfect-hand-crew-561625-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Perfect Hand Crew je francouzská grime skupina, kterou tvoří producent Maga a dva MC´s Tast Took and Billy. Právě tito borci, společně s producentským duem z UK Spookym & Masrem a spolu ... s nimi zástupce grime scény, kdo jiný než Smackem z A51, vydali pecku s názvem From UK To France & Czech, dokonce k tomu přidali i videoklip o který se postarali Anna Mimieux & Nicolas Ettori a o jeho editaci zmiňovaný Tasty Took. Videoklip vznikl ve spolupráci SBTV, což je londýnský internetový magazín o hudbě a hrách, tento magazín však dává taky prostor mladým talentům. Sleduj tento videoklip a udělej si na tuto věc svůj názor.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Wave It video   132
Manifold video   166
Rain Drop video   88
Přehrát nezařazené písně


Perfect Hand Crew ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.