Playlisty Kecárna
Reklama

Dokud Budem Zdravý - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Tak neváhej a skoč si, žádná křeč tak proč si neužít rytmu noci, chci to co chci, vidět slunce vycházet tak ať nikoho nevidim před svítáním vodcházet, vohul to, žádná votrava zábava repráky duněj dobrý nálady záplava, to je to chcem chceme žít jak chcem a ten náš sen přetvořit ve všední den, bejt svoji, hudba je to co máme rádi, žít naplno, kravaťáky máme v zádi, kamarádi, tadle párty jen tak neskončí, maj to marný, dokud budem zdravý!
Ref: Žijeme si v našem světě, jé je je jé, a ten je sakra vo pohodě, nechte mě se bavit já chci žít
Já neberu keci, přejdu rovnou k věci, každej problém zakopu pod zem, jenom keci a keci to máme celej den, noc ta je naše my ovládnout ji chcem, lidi poďte sem, tady sou naše karty, budem zářit jako biftek na vegetariánský párty, my máme svoji hlavu, tak ať neraděj nám, voda jestli mám tam kde všechny prdy mám, já chovám se jak chovám, nejsme žádná smečka, všichni ruce do vzduchu a zařvěte tečka, tečka, tak to má bejt, jako centrofix, nenecháme se smejt!
Ref: Žijeme si v našem světě, jé je je jé, a ten je sakra vo pohodě, nechte mě se bavit já chci žít
Pohodu vedeme, pojďte všecy
Čéče co řešíš, proti párty hřešíš víš co mám, kdo nepaří s náma ten paří proti nám, to znám zazvonit u strejdy doma a říct strejdo dneska tady bude mejdlo tak buď zůstaň nebo běž do, co ty se chceš flákat tak to ani nápad, všichcni ruce do vzduchu a začněte skákat, někteří stojej v rohu a drbou si hlavu sou to jenom keci nebo má ten chlápek pravdu, hádej hlavo ale pozor dej když budeš přemejšlet moc dlouho moh bys ????, hej hou hej, tak už vám to došlo, že tohle fakt nepřišlo aby to jen tak kolem prošlo, my sme přišli abysme začli pařit, když opustíte konvence bude se to dařit, stereotyp ne, nás nic nezastaví, budem pořád hravý, dokud budem zdravý!
Ref: Žijeme si v našem světě….

Text přidala Te.Re.Zká

Video přidala Dia16

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.