Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Pastor - Nezavírej oči (prod. Purps/808 Mafia.. - text

playlist

REF. Nezavírám oči, ty věci tu jsou, zrada násilí, drogy, ty co je nevidí lžou, jde jenom o tom kdo komu víc, sobě nebo všem ostatním, já nezavírám oči, nezavírám oči, já Nezavírám oči někdy ani noci, jááá oči nezavíráám , já oči oči ne-ne-nezavíram..
Nezavíram oči, nejdeto, bolest, musíš prožít, naplno, jinak ji nepochopíš, smrt je blízko, neutečeš , neutečeš, ne daleko, blízká se , na horší časy chci se dívat, oči nezavírat, je těžké neuhýbat, moderní do tváře tváří tvář v strachu je lehké ztrati důvědu, mladý a v průseru , když trpí blízký vím to, ale pomoc neumím a nedokážu znám svoje místo, nezavírej oči podvodou hluboko na dně, ani když se topíš!
REF. Nezavírám oči, ty věci tu jsou, zrada násilí, drogy, ty co je nevidí lžou, jde jenom o tom kdo komu víc, sobě nebo všem ostatním, já nezavírám oči, nezavírám oči, já nezavírám oči někdy ani noci.... jááá oči nezavíráám , já oči oči neza nezavíram..
Našel jsem chlapce ležet sjetého na chodíku, volal mu sanitku, žádný soucit ani lítost ale nenechám ho chcípnou jako psa, né na chodíku, ostatním nestál za piču, kromě rodiny nedlužím nikomu nic, nezavírám oči, všichni mluví ale opravdoví mlčí, každý z nás je tak jiný, to je unikát žijeme tak nějak není co vyčítat, prachy mění lidi, blízcí nebo cizí, nahoře jsou jiní všichni cestou tam se každý stává sviní ,neobviňuju, nesoudím, nezávidím jenom chci ať ví že je všechny vidím!
REF. nezavírám oči, ty věci tu jsou, zrada násilí, drogy, ty co je nevidí lžou, jde jenom o tom kdo komu víc, sobě nebo všem ostatním, já Nezavíram oči, Nezavírám oči, já Nezavírám oči někdy ani noci, jááá oči nezavíráám , já oči oči neza nezavíram..
Čím víc toho točíš, tím víc se točíš sám, jednou skončíš přetočený až se ti to zamotá, někdy mi připadá že nevím kdo je kdo, známé tváře ale nepoznávám nikoho, za poslední roky jsem toho viděl tolik, masky, herci a kurvy hra na osobnosti, a charaktery, pane víš nejsem jediný znechucený ze hry, ale neztrácím nervy a život je derby, a přes všechny sračky, neuhnu z cesty , ty víš že jsem věrný, korunu nechci, a jednou až zavřu oči naposledy tak uvidím hvězdy...

Text přidal shagy_bronx

Video přidal shagy_bronx

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.