Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Skinny ft. Paradox-Pochop To - text

Jsem roztočil ruletu, kde musíš umět hrát na to abys dal musíš kámo vyhrát, nesmíš se bát, nesmíš se ptát, musíš to dát dát dát. Silný jako jed, který pouštíš si do žil na to, aby jsi vůbec přežil, aby jsi pochopil jaký já mám styl, abys hudbu pevně uchopil. Dělám hudbu, protože mě baví, od té doby mě všichni zdraví. Přichází nová revoluce a Skinny řítí se prudce, hladce, přece znáš mě, jsem jako kanon mám svůj rajon pochop to jsem jedině, jsem jedině fe – fenomenty.
Ref.:2x
Pochop to ty kurvo je tady Skinny opět Paradox my máme dost pálíme za sebou moc jestli chápeš tak klapne to my to chcem a známe to mám to tak pálím to mám to tak pálím to.
Ruletě Ruské své jméno reprezentuju mám jen svoji hru a proto vyhraju, proto jsem dobrý a už to dávno vím, všechny děvky, zmrdy potopím hudba v hravě tady šrotuje a Paradox teď zase boduje. Havířov rap a rap Ostrava jestli chceš tak pusť si to znova, když jseš tak ochotná, když ne tak slova jen pro vás, šup bass a nejdu ven mám to co chci být dneska em. Já mám ty a ja zase ty a Paradox má s ním zase hit, žádnej shit abys musel podpořit, všechny zábrany zahodit.
Ref.:4x
Pochop to ty kurvo je tady Skinny opět Paradox my máme dost pálíme za sebou moc jestli chápeš tak klapne to my to chcem a známe to mám to tak pálím to mám to tak pálím to.
Tady mám čistou a jedu na jistou v mém životě už tady své místo, reprezentuju svoje město nepotřebuju mít první místo slyšíš to už nebudu jiný a prozo za Majky a Skinny Šumbark je toto teplo to chytáš.

Text přidal Jakubko

Text opravila ki-ki99

Video přidal Jakubko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.