Playlisty Kecárna
Reklama

Pain - jiná vlna (prod. magenta) // street vi.. - text

playlist Playlist
Tohle není věc do rádia, jedeme na jiný vlně, když naběhnu do studia seru na pravidla kritéria, stockuju před paladiem, ve společnosti splodina, už asi nebudu jinej furt malej čůrak žádna změna.
Nebojím se že chípnu, stejně je život na píču, furt se chovám jak píčus, v každý věci o tom píšu. Kdo mě zná sem přeplej, furt vodhulenej, vyplejej, na beatu vždycky přesnej, a je to sick si to přiznéj.
Na hlavě kapuce a chodím ulicema, v kapse furt palice ttt, takže furt žádná změna. V uších jede tvrdej rap, od čtvrtka do středy, jedu v tom od základky takže furt žádná změna.
Jedu na plnej bez brzd, se mnou jede i Batrs, Rookilla, Tubs, Brejchus, nejedeš s náma tak čus, v ruce vodka Grey Goose, generál jak greevoose, jedno z mejch mínus je že se chovám jak píčus.
Nalej mi tequilu, párty na hotelu, pleju už hodinu zase sem v prdeli, zase sem na sračky, válím se na zemi, hadry špinavý jak kdybych se válel v bahně.
Furt smrdím od skunku, všude po mě chtěj vobčanku, nikde mi nechtěj nalejt vodku, nechtěj mě pustit do showparku, nedaj mi cíga ve večerce, chlast mi nedaj ani vietnamci, a možná to není tím jak vypadám ale spíš tím že sem fakt na sračku.
Jsem malej zmrd ne Eminem, pět brk a dvě promile, debil čůrák sem oboje, brzo mě někdo dobije, dej mi vodítko vobojek, dejte mi hlavu pod vodu, jinak se chovám jak idiot, blbeček už od porodu.
Poslouchat nikdy nebudu, chovat se normálně nebudu (ne) Takovej jak vy já nebudu (nenene), to radši chípnu se zabiju, asi sem se neměl narodit, na co sáhnu to poseru, všechny šance já proseru, v tom sem expert v tomhle vedu.
A nemám ted chut jít domů, spíš mám chut na vodku s vodou, zase udělám ostudu, v lepším případě jdu v pět domů, druhej den fotky v telefonu, a já se zas směju, občas nahoře občas dole, ale na xichtě jsou furt úsměvy
(ne) já nemám kérku na xichtě, nezvedám sto nemám sixpack, můj rap tě kopne do xichtu, klidně i já podej židli, klidně píčo napiš disstrack, vyndám lyrickej gun a seš dead, každej rozumnej ti řekne že je to sebevražda pravdu.

Text přidal Vavrin3

Video přidal Vavrin3

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Jiná vlna EP

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.