Kecárna Playlisty
Reklama

PPablo Espinosa - texty

pablo-espinosa-498321.jpg
Texty písní

texty písní

Pablo Espinosa má 170 fanoušků · Stát se fanouškem

Pablo Espinosa Doncel je španělský herec, zpěvák a hudebník. Je známý jako představitel Tomáse z první řady seriálu Violetta televize Disney Channel.
Kariéra
Pablo Espinosa se stal známý díky seriálu Antena 3 TV, Física o Química, který se podílel na třetím a čtvrtém období s charakterem Pablo Calleja, studentem na Zurbaránu.

V roce 2010 byl herec v televizi pod vedením Sergio Cabrera nadprodukce v Kolumbii La Pola z RCN a Sony Pictures, kde hraje roli dospívajícího hrdiny Alejo Sabaraín, spojuje se s kolumbijskou herečkou Ana María Estupiñán a získal značný kritický ohlas a velký jásot z publika.

V roce 2010 se Espinosa podílel na obsazení filmu Clara, no es nombre de mujer Carbajo Pepe, jehož vydání bylo oznámeno 29. června 2012.

V roce 2011 se Espinosa podílel na sériové výrobě Ida y Vuelta El Secreto de Puente Viejo na Antena 3 TV seriál se odehrával v roce 1902 v roli Ramiro Castaneda, mladého zemědělce.

Espinosa je hvězda na Disney Channel jeho první hraní bylo v seriálu Violetta, který je vysílán na Disney Channel v Latinské Americe, Evropě, Střední a východní Africe, ve spolupráci s producentem Argentina Pol - ka Producciones , jehož nahrávání začalo v září 2011. Seriál byl spuštěn v Latinské Americe a Itálii 14. května 2012. Pablo Espinosa hraje Tomás, který hrál s mercedes lambre.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Entre tu y yo video česky   1 348
Te Esperare video česky karaoke 1 000
Přehrát nezařazené písně


Pablo Espinosa ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.