Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

PP.v.a. - texty

p-v-a-532885.jpg

Pomozte prosím založit fanklub! díky :)

http://bandzone.cz/pva?at=info

FSTRUČNOSTI

V lednu 1994 v Plzni první zkouška kapely jména P.V.A., kdy název (a výklad třípísmenné zkratky jako Pod Vlivem Alkoholu) a spoustu písniček do začátku přinesl Venca Vacík (mj. zakládající člen kapely Pod Stolem), pár písniček taky Majkl. Venca však kapelu záhy z osobních důvodů opustil. Po smršti změn v obsazení v září 1995 podomácku nahrána kazeta v sestavě Majkl (kytara, zpěv), Sméťa (basa, semtamzpěv) a Blaggies (bicí) a vydána u Papagájova Hlasatele bratří Frimlů pod názvem Prasata Vyšší Autority. O rok později na postu basy vyměnil Sméťu Davídek a od té doby sestava kapely až podnes nezměněna. Zjara 1998 vyšla studiově nahraná kazeta Poruchy Vitální Aktivity. Kapela fungovala, koncertů 10-15 ročně v různých koutech Čech a Moravy, nárazově i Slovenska a Německa. Hledány nové významy zkratky (Prst V Anále zřejmě nejkratší objevený), Blaggies začal být oslovován Mílo!, Davídek Dádo! a dnes na bendzounu si stejně všichni říkáme ještě úplně jinak!

Někdy zjara 2002 se objevil původně mimokapelní problém, který jako katalyzátor spustil řadu dalších procesů vedoucích k rozpadu uskupení. V lednu 2003 sice Pavlem Bromem studiově nahrán materiál pro novou desku, kapela však na pokraji funkčnosti. Díky nezměrnému optimismu a úsilí J.J.Šimona nízkonákladově na kazetách i cédách vydáno doposud poslední vydané album kapely P.V.A. s názvem Tvař se významně a odehráno několik zbylých nasmlouvaných koncertů. Poslední proběhl na Slovensku na podzim 2003 a od té doby kapela neexistovala.

Tento http://bandzone.cz vnukl Dádovi na podzim 2008 myšlenku oživit P.V.A. virtuálně, i založen tento původně čistě vzpomínkový profil. Zkraje léta 2009 odehrán první vzpomínkový koncert a od té doby jsme jich odehráli ještě několik. Na jaře 2012 vyšla reedice Poruch Vitální Aktivity na CD!

Nyní kapela zase neexistuje.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Pouta video
Video Překlad Karaoke
Vstaň a jdi video
Chlapeček video
Válka video
Corrida video
Naše bába věří všemu, co píšou v novinách video
Louka video
Holčička video
Euthanasie video
K ránu video
Sebevrah video
Měsíc video
Časoprostor video
Jezero video
Kůň video
Maska video
Sounds from the phone video
Rybník video
Ptáček z klece video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Každej má přece právo video
Žijeme jen ze zvyku video
Jak můžeš zapomenout? video
Moderní nemoce video
Loutky video
Pes mi pochcal botu video
Politická video
Násilí video
Pavouk video
Tráva video
Fašisti! video
Gábino! video
Edita video
Diskotékové dobrodružství video
Je mu 19 let video
Nečumte! video
Vrah video
Ředitel video
Nechci měnit názor svůj! video
Přehrát celé album

P.v.a. ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.