Playlisty Kecárna
Reklama

OOwl City - texty

owl-city-596296-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Owl City má 626 fanoušků · Stát se fanouškem

Adam Young (nar. 5. 7. 1986) je zpěvák, skladatel a multi-instrumentalista vystupující převážně jako Owl City. *** V mnoha rozhovorech byl Adam dotazován na to, proč a jak vznikl název Owl C... ity, jeho odpovědí bývá to, že to jsou dvě náhodná slova, která měl na mysli a jejich spojení nedává žádný smysl, že je rád když se lidé zamýšlí právě nad tím proč spojení Owl a City. V jednom z rozhovorů, k příležitosti vydání alba Mobile Orchestra, se ovšem na tuto otázku vyjádřil v tom smyslu, že ho inspiroval zvuk sov, který vycházel z lesů poblíž malého města v Minnesotě, nedaleko jeho rodného města Owatonna. V rozhovorech také vypráví o svých začátcích při tvorbě jeho muziky. Začínali spolu s dvěma dalšími kamarády jako skupina, ale kvůli odlišným názorům šel Adam svou vlastní cestou a v domě svých rodičů na svém laptopu vytvořil celou řadu hitů. Nyní již bydlí v domě vlastním, nedaleko domu rodičů, ve městě Owatonna v Minnesotě. Aktuálně zde žije i se svou přítelkyní Abbey. *** Debutové album vyšlo v roce 2008 pod názvem Maybe I'm Dreaming, rok poté vyšlo jeho celosvětově nejúspěšnější album Ocean Eyes, díky němuž se dostal do povědomí milionům fanouškům z celého světa. Song Fireflies z tohoto alba v té době ovládl první příčky nejprestižnějších světových hudebních žebříčků. Zatím posledním studiovým albem z června roku 2018 je album Cinematic, u kterého Adam vycházel především ze svých zážitků a vzpomínek.   ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Be Brave video česky 278
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Montana video česky 163
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta Owl City jsou retros1; SimonaSims; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.