Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

OOtcovy děti - texty

otcovy-deti-http-www-traband-net-odpisnik-pdf-358874.jpg
Texty písní

texty písní

Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi, stromy, trávu, ptáky a ryby. Potom Indiány. Dva z nich - náčelník Sladké dřevo a udatný bojovník Dlouhý štěbenec - se potkali koncem 80.let v Husákově. V době pomalého zahnívání v řiti světa se tito dva mucikanti postavili na nenápadný odpor proti duchovnímu marastu. Jejich odpor byl tak nenápadný, že nikdy nevzbudil žádnou pozornost. S kytarou a klarinetem je bylo možné slýchat nejčastěji na Karlově mostě v Praze, kde se snažili ukazovat cestu k velkému Manitú a s jeho pomocí se pokoušeli vybudovat duchovní ostrov pozitivních hodnot, útočiště před bouří pro všechny toulavé psy a bratry pod bičem otrokáře. K původním dvěma osamělým bojovníkům se přidávali další. Na Silvestra 1988 se nově vzniklý kmen pojmenoval Otcovy děti a rozhodl se vést svůj boj především pomocí hudby. Vyzbrojeni vírou ve velkého Manitú a s elektrifikanými zbraněmi, začali pronikat na koncertní pódia - zpočátku na ta neoficiální, jakými byly kostely, fary nebo ekologické tábory. Po velkém sametovém listopadání 1989 podali pomocnou ruku bílí bratři z kapely ZNC, kteří vyvedli Otcovy děti z undergroundu na klubová pódia. Skupina pak odehrála mnoho koncertů, natočila dvě alba a tři videoklipy. Splnila svoje poslání, dobojovala svůj boj a na Silvestra 1993 ukončila činnost. Jednotliví bojovníci se rozešli do světa a vstřebali se do jiných hudebních i nehudebních uskupení, každý podle svého povolání.

Texty na jdete na této stránce:
http://www.traband.net/ODpisnik.pdf


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Ukolébavka video
Moje žena video
Lidičky, lidičky
Než přišel On video
Já jsem s tebou
Mezi nebem a zemí
Tatínkovi video
Oblaka dabraka video
Přehrát nezařazené písně

Otcovy děti ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.