Playlisty Kecárna
Reklama

BOndřej Brzobohatý - texty

ondrej-brzobohaty-632501-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Ondřej Brzobohatý má 271 fanoušků · Stát se fanouškem

Životopis:

Ondřej Brzobohatý je český skladatel, hudebník, moderátor a herec. Do podvědomí se divákům poprvé zapsal moderováním fenomenálního 1. ročníku 'Česko hledá SuperStar. Je je... diným synem a druhým dítětem slavného českého herce Radoslava Brzobohatého a slovenské herečky Hany Gregorové. Odmalička vyrůstal spolu se svou nevlastní sestrou Rolou v Praze, na základní umělecké škole se učil hře na housle, kterou od 4 let několik hodin denně pod dohledem svého otce poctivě cvičil, poté si přidal ještě hru na klavír a bubny. Jeho očividný hudební talent ho dovedl až na Konzervatoř Jaroslava Ježka,kterou o pár let později absolvoval v oboru skladba,klavír a dirigování.

V té době už byl také součástí české hudební kapely Bůhví,která se především díky Ondrovi vyhoupla opět o trochu výš,jejich vystoupení byla vždy zábavná,profesionální a nevtíravá,hudba nekomerční a oduševnělá.

Poté přišel jeho televizní debut v podobě role právníka Marka Stránského z nekonečného českého seriálu Ulice, v kterém účinkoval mimo jiné české herecké hvězdy také jeho otec.
Po pár letech Ondřej s rozhodnutím posunout se opět trochu dopředu ukončil účinkování v seriálu a stejně tak opustil svou kapelu Bůhví.

4. října 2008 se Ondřej oženil se svou dlouholetou přítelkyní Johanou Indrákovou. Jeho rodiče se z důvodů nesympatií vůči Johaně odmítli svatby účastnit,což vyvolalo-stejně jako nečekaná svatba samotná - velké pozdvižení a zájem bulváru.
Proslýchá se,že svými výroky v bulváru jeho rodiče docílili jen toho,že s nimi syn až do jejich omluvy přestal komunikovat.

V dnešní době ho můžete vidět v divadle jeho otce(Divadlo RB) ležícím v centru Prahy,na jehož představeních se podílí nejen jako herec,ale také jako skladatel a příležitostně i choreograf...
Autorsky se podílí třeba také na albech Sámera Issy,Dari Rollins a dalších...
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Ondřej Brzobohatý ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.