Playlisty Kecárna
Reklama

OOn The Way - texty

on-the-way-518802-w200.jpg
Texty písní

texty písní

On The Way má 83 fanoušků · Stát se fanouškem

On The Way je mladá, ambiciózní pop-punková kapela z okolí Bruntálu.
Založena byla v roce 2011 bratry Jelenovými (Matěj, Štěpán) a ze začátku začínali s anglickými texty ve stylu punk r... ock. Kapela hraje v současné sestavě od roku 2012 ( Josef Sedlák, Matěj Jelen, Štěpán Jelen a Marek Pešl )
-1.3.2012 pouští kapela na světlo světa jejich první demo které je nahrané ve studiu MK Records. Deska zůstavá bez názvu a jsou na něm převážně anglické texty.
-Druhé CD nese název DNA a je nahrané ve studiu George Lucase (Datum vydání 28.10.2012) a dalo by se zařadit do škatulky pop-punk. Všechny texty již jsou v češtině.
-V roce 2013 kapela natáčí ve studiu BombJack a následně vydává již třetí, nejnovější desku s názvem P.A.N.I.C která obsahuje 9 písní + jeden bonus. Třetí píseň na albu se jmenuje "Ta pravá" která je věnována pravým rukám všech členu kapely a se kterou se zapojuje v roce 2014 do soutěže Mercedes Live Space a následně ji porota vybírá jako vítěze.
Mezi další úspěchy patří vítězství v další hudební soutěži "Critic Music Top 5", v předešlém v roce 2013 vyhrála "Rockovou Olomouc" a stála se tak předskokanem Tarji Turunen (ex-Nightwish).
Kapela vystupuje díky spolupráci s BandZone.cz na legendárním festivalu Rock for people a objevila se i na TV Óčko v pořadu Mixxxer.
Členy jsou:

Matěj Jelen – kytara, zpěv (Frontman) - 18 let;
Josef Sedlák – kytara, zpěv - 18 let;
Marek Pešl – baskytara, zpěv - 16 let;
Štěpán Jelen – bicí - 15 let;

Kapelu jde vyhledat na serveru Youtube.com, BandZone.cz i na Facebook.com
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ztrácíš video   1 800
Zpověď video   355
Neznámá   247
DNA (2012)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Šampón video 575
DNA video 745
Rocker video karaoke 500
Skica 438
Přehrát celé album


On The Way ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama

On The Way texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.