Playlisty Kecárna
Reklama

OOmega - texty

omega-491319.jpg
Texty písní

texty písní

Omega má 100 fanoušků · Stát se fanouškem

Slavnou maďarskou rockovou legendu působící na scéně již 58 let postihla v předposledním listopadovém týdnu velmi smutná událost - pouze 3 dny po sobě zemřeli hned dva členové kapely - klávesista a spoluzakladatel László Benkö a baskytarista Tamás Mihály. Týden na to bylo uvolněno do prode...
je nové řadové album s víc než symbolickým názvem TESTAMENTUM. Složení kapely: János Kóbor (zpěv), László Benkő (klávesy, zemřel 18.11.2020), Ferenc Debreczeni (bicí), Tamás Mihály (baskytara; zemřel 21.11.2020; na koncertech zastoupen Katy Szelles) a György Molnár (sólová kytara, na koncertech spolu s Tamásem Szekeresem). Nejznámější skladba z repertoáru kapely je Gyöngyhajú lány, u nás známá jako Dívka s perlami ve vlasech nebo také jako White Dove v podání Scorpions.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ne legyen video   442
Szex apó video česky   581
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Snuki video 148
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Naplemente video česky 1 019
Přehrát celé album


Správcem interpreta Omega jsou Mysh; zanzara; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.