Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Smrt - text

playlist

Mít tak všechny brdny od whisky vypitý.
Postavil bych malej dům na louce ukrytý.
Postavil bych malej dům a z okna koukal ven
a chlastal bych tam s Billem a chlastal by tam Ben.

®: Tak kopni do tý bedny ...

OKNO MÉ LÁSKY

CKdo tě líbá, když ne jáF, Ckdo tě hlída, když ne jáF, Cokno v přízemí je Bzavřené i Fdnes, lásko Cmá Kdo ti zpívá, když ne já, kdo tě mívá, když ne já, okno v přízemí je zavřené i dnes, lásko má Ref: AmiA v jeho Glesku vidím Fpřicházet Amitebe ve Gvěku patnáct Flet Amia znovu Gříkám spoustu Fněžných vět. CTy, Fjá, Cjsme, Fmy, Cmy a Gnáš je Fsvět Kdo tě budí, když ne já, kdo tě nudí, když ne já, okno v přízemí je zavřené i dnes, lásko má Kdo tě hladí, když ne já, kdo tě má rád, když ne já, kdo tě zradí, když ne já, ty, já, jsme, my, my a náš je svět.
ŽELVA

1. NDe moc snGadno se žDelva pGo dně honDí,G D G vDelmi rGadno je plDavat nGa dno za nDí,G D potom pAočkej, až se zeptá na to, cHmio tě v mozku lechtá, nDic se nGeboj a vDem si nGěco od nDí.G D G 2. Abych zabil dvě mouchy jednou ranou, želví nervy od želvy schovám stranou, jednu káď tam dám pro sebe a pak aspoň pět pro tebe, víš, má drahá, a zbytek je pod vanou. R: KdDyž si nAěkdo pGozor nedDá, jak se vlAastně žGelva hledDá, Gona ho na něco nachytAá, Gi když si to později vyčítAá. 3. Ne moc lehce se želva po dně honí, ten, kdo nechce, tak brzy slzy roní, jeho úsměv se vytratí, a to se mu nevyplatí, má se nebát želev a spousty vodní. R:

HOLUBÍ DŮM
stáGval vF údolíE mém starý Amidům, CptáGků hCouf zalétGal ke kroCvům, Amiměl Gjsem Frád holuEbích křídel Amišum. 2.Vlídná dívka jim házela hrách, mávání perutí víří prach, ptáci krouží a neznají strach, měl jsem rád starý dům, jeho práh. Ref: Hledám Dmidům holuG7bí, kdopak Cz vás cestu Amiví? Míval Dmistáj roubG7enou, bílý Cštít. Kde je Dmidům holuG7bí a ta Cdívka, kde Amispí? Vždyť toDmi ví, že jseEm chtěl pro ni Amižít. 3.Sdílný déšť vypráví okapům, bláhový, kdo hledá tenhle dům. Odrůstáš chlapeckým střevícům, neslyšíš holubích křídel šum. 4.Nabízej úplatou cokoli, nepojíš cukrových homolí. Můžeš mít třeba zrak sokolí, nespatříš ztracené údolí. Ref:

A to je asi pro dnešek vše.

Text přidala Linda99

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.