Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

The Graduate - text, překlad

playlist

I’m still surrounded by these four blank walls. Every picture I’ve painted has been taken down. The only difference: I don’t forget the stars anymore. I still believe they will never collapse. Maybe I’m just naïve but I wish and wish and wish. Why am I so unsure? Why do both the past and future haunt me now? Maybe I’ll leave this town when my fears become too strong; maybe I’ll leave this town when the last star falls.

Maybe I’ll leave this town when my fears become too strong.

Maybe I’ll leave this town when my fears become too strong; maybe I’ll leave this town when the last star falls.

Text přidal adamh5

Video přidal adamh5

Stále som obklopený týmito štyrmi prázdnymi stenami. Každý obrázok ktorý som nakreslil bol stiahnutý dole. Jediný rozdiel je: Už viac nezabúdam na hviezdy. Stále verím že nikdy nespadnú.
Možno som iba naivný ale prajem si a prajem a prajem. Prečo som tak naivný? Prečo ma minulosť a zároven aj budúcnosť prenasledujú? Možno odídem z tohto mesta ked moje obavy budú príliš silné; možno odídem z tohto mesta ked posladná hviezda spadne.

Možno odídem z tohto mesta ked moje obavy budú príliš silné.

Možno odídem z tohto mesta ked moje obavy budú príliš silné; možno odídem z tohto mesta ked posladná hviezda spadne

Překlad přidal adamh5

Překlad opravil adamh5

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.