Playlisty Kecárna
Reklama

NNótár Mary - texty

notar-mary-478579-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Nótár Mary má 23 fanoušků · Stát se fanouškem


Nótár Mary (Mária Nótár) je maďarská popová zpěvačka romského původu. Narodila se ve Veszprému (Maďarsko) 2. července 1985.

Život:
Začala zpívat už od útlého věku, často ... hrávala se svým otcem v kapele. Její kariéra začala v roce 2002, poté, co ji objevil hledač talentů Bodi Guszti. V 16 letech natočila své 2 první sólová alba Hajnal csillag (2002) a Egyszer egy éjszaka (2002). Poté následovalo album Jeges szív (2004), za které získala zlatou desku. V roce 2005 účinkovala na romském festivalu Roma sztárparáde 2, ve kterém se stala více známou díky písni „Itt piros hol a piros“. V letech 2005–2006 natočila 2 alba s duety se synem Bodiho Gusztiho, Bodi Csabim. V roce 2007 natočila své další sólové album Cigánylány, které mělo úspěch, a patří dodnes mezi nejoblíbenější alba v Maďarsku. Rok 2010 byl pro Mary velmi úspěšný a to hlavně díky videoklipu „Rázd meg“ (z alba Rumcsaka), který dosáhl na YouTube více než 8 miliónu shlédnutí. ( zdroj wikipedia )

  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Úgy fáj 170


Nótár Mary ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.