Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Singularity - text, překlad

playlist

"We have to stop CONSUMING our culture. We have to CREATE culture. DON'T watch TV, DON'T read magazines, don't even listen to NPR. Create your OWN roadshow. The nexus of space and time where you are -- NOW -- is the most immediate sector of your universe. And if you're worrying about Michael Jackson or Bill Clinton or somebody else, then you are disempowered. You're giving it all away to ICONS. Icons which are maintained by an electronic media so that, you want to dress like X or have lips like Y... This is shit-brained, this kind of thinking. That is all cultural diversion. What is real is you, and your friends, your associations, your highs, your orgasms, your hopes, your plans, your fears. And, we are told No, you're unimportant, you're peripheral -- get a degree, get a job, get a this, get that, and then you're a player. You don't even want to play that game. You want to reclaim your mind and get it out of the hands of the cultural engineers who want to turn you into a half-baked moron consuming all this trash that's being manufactured out of the bones of a dying world."

Text přidal xPETOx

Video přidal LimeCZ

"Musíme přestat KONZUMOVAT naši kulturu. Musíme TVOŘIT kulturu. NESLEDOVAT televize, NEČÍST časopisy, neposlouchat NPR. Stvořit naši VLASTNÍ roadshow. Poměr místa a času, kde jste -- NYNÍ -- je nejvíc bezprostřední sektor vašeho vesmíru. A pokud se bojíte o Michaela Jacksona nebo Billa Clintona nebo někoho jiného, pak jste zbaveni moci. Dáváte to vše pryč IKONÁM. Ikonám, které jsou udržovány elektronickými médii takže se chcete oblíkat jako X nebo mít rty jako Y... Tohle je vymývárna mozků, takové přemýšlení. To je kulturní rozmanitost. Co je opravdové, jste vy, a vaši přátelé, vaše asociace, vaše hrdosti, vaše orgasmy, vaše naděje, vaše plány, vaše obavy. A říkají nám NE, jsi nedůležitý, jsi periferní -- získej titul, získej práci, získej tohle a získej tamto, a pak budeš hráč. A ty ani tu hru hrát nechceš. Chceš zkrotit svou mysl a dostat ji pryč z rukou kulturních inženýrů, kteří tě chtějí proměnit na mírně propečeného idiota požírajícího všechen odpad který byl vytvořen z kostí umírajícího světa."

Překlad přidala YDGn

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.