Playlisty Kecárna
Reklama

NNolwenn Leroy - texty

nolwenn-leroy-479567-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Nolwenn Leroy má 10 fanoušků · Stát se fanouškem

Nolwenn Leroy, (nar. 28. září 1982 v Saint-Renan, Finistère, Francie), je francouzská zpěvačka a textařka, která se stala slavnou poté, co vyhrála ve druhé sérii francouzské televizní show S... tar Academy. První, eponymní, album vydala v roce 2003. Se svými dvěma singly "Cassé" and "Nolwenn Ohwo!", bodovala ve francouzské hitparádě. V roce 2012, získalo její album Bretonne dvakrát diamantovou desku za prodej převyšující milión prodaných nosičů.

Charakteristické pro její hudební styl je moderní ztvárnění starých keltských písní a obdobně nové songy jsou komponovány v moderním aranžmá. Její tvorba volně navazuje na dílo Alana Stivella, se kterým také často vystupuje. Kupříladu píseň Tri Martolod je původní písní Alana Stivella.

Její hudba byla podrobena studii pro svůj neurologický vliv na starší generaci. Výzkumy ukázaly, že její hudba může mít větší pozitivní vliv než jiná hudba. K označení tohoto fenoménu byl zaveden termín "Nolwenn Effect".
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Song Of The Sea video česky   1 156
Gemme video   55
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Cassé video 192


Správcem interpreta Nolwenn Leroy je Solfi; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.