Playlisty Kecárna
Reklama

NNick Drake - texty

nick-drake-570576-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Nick Drake má 9 fanoušků · Stát se fanouškem

Nick Drake byl anglický folkový písničkář a skladatel. V době jeho kariéry na konci 60. let a na počátku 70. let měl velmi malé množství posluchačů. Trpěl depresemi a insomnií, v ro... ce 1974 zemřel na předávkování amitriptylinem a předepsanými antidepresivy, bylo mu 26 let. Po smrti začala být jeho práce uznávána a dnes je považován za jednoho z nejvlivnějších a nejlepších písničkářů posledních 50 let. Několik hudebníků ho označilo jako svůj vzor, namátkou Robert Smith z The Cure či kytarista Peter Buck z R.E.M. a další... Za svojí krátkou hudební kariéru vydal 3 alba, která jsou fanoušky i kritiky velice uznávána a pravidelně se objevují v žebříčcích nejlepších alb hudební historie.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Get Together video   57
Far Leys video   42
Přehrát nezařazené písně


Nick Drake ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.