Playlisty Akce
Reklama

KNela Kailová - texty

nela-kailova-531689-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Nela Kailová má 47 fanoušků · Stát se fanouškem

Nela Kailová se narodila 11.11.2001

Od čtyř let se věnuje tanci a zpěvu u Lindy Finkové, Lukáše Jindry a nyní u Elišky Hrubé Toperczerové. V šesti letech začala hrát na klavír. Nyní ... chodí na tanec do tanečního studia TS Stardance Chomutov, a to na latinu a mix moderního tance. Kromě zpěvu a tance se Nela věnuje také herectví, ve kterém slaví své první úspěchy. Jako herečku můžete Nelu vidět v nekonečném televizním seriálu Ulice, objevila se také v mnoha dalších seriálech, jako například Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě a Modrý kód. V Mosteckém divadle hraje v inscenaci Platit se nebude, Starci na chmelu, kde tančí a zpívá. Jinak také hraje v divadle Hyberinia v představení Ferda Mravenec.

Ráda zpívá taneční písničky. Sama však poslouchá všechny žánry. Zúčastnila se několika pěveckých soutěží a v dubnu 2014 vyhrála rozhlasovou kategorii pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá. Jako cenu získala profesionální focení u Petry Kropáčové, styling od Lindy Radostové a profesionální nahrávku. Letos Nela natočila nový videoklip, jezdila jako host na vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku v několika okresních a krajských městech. Mimo jiné měla tu možnost zazpívat si s Leonou Machálkovou, Martinem Harichem, Daliborem Slepčíkem.

Od r.2017 začne nová etapa a to na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kam Nela nastupuje.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Rebelka video karaoke 17 849
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta Nela Kailová je Gelehed; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.