Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

KNela Kailová - texty

nela-kailova-531689.jpg

Nela Kailová má 47 fanoušků · Stát se fanouškem

Nela Kailová se narodila 11.11.2001

Od čtyř let se věnuje tanci a zpěvu u Lindy Finkové,Lukáše Jindry a nyní u Elišky Hrubé Toperczerové. V šesti letech začala hrát na klavír. Nyní chodí na tanec do tanečního studia TS Stardance Chomutov, a to na latinu a mix moderního tance. Kromě zpěvu a tance se Nela věnuje také herectví, ve kterém slaví své první úspěchy. Jako herečku můžete Nelu vidět v nekonečném televizním seriálu Ulice, objevila se také v mnoha dalších seriálech, jako například Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě a Modrý kód.V Mosteckém divadle hraje v inscenaci Platit se nebude, Starci na chmelu,kde tančí a zpívá. Jinak také hraje v divadle Hyberinia v představení Ferda Mravenec.

Ráda zpívá taneční písničky. Sama však poslouchá všechny žánry. Zúčastnila se několika pěveckých soutěží a v dubnu 2014 vyhrála rozhlasovou kategorii pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá. Jako cenu získala profesionální focení u Petry Kropáčové, styling od Lindy Radostové a profesionální nahrávku. Letos Nela natočila nový videoklip, jezdila jako host na vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku v několika okresních a krajských městech . Mimo jiné měla tu možnost zazpívat si s Leonou Machálkovou , Martinem Harichem,Daliborem Slepčíkem.

Od r.2017 začne nová etapa a to na Konzervatoři Jaroslava Ježka,kam Nela nastupuje.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Nela Kailová - Rebelka video karaoke
Nela Kailová - Boty proti lásce video karaoke
Nela Kailová- Pro sebe tě mám video
Nela Kailová - Mořská sůl na řasách feat. Tereza Drábková video karaoke
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Nela Kailová je Gelehed; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.