Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Má identita spoutaná, nesyta skládá svá slova z bytu v bástru, žádnej přepych 2+1.
Vítám kábry, kámoše a writas z Brna, vnímám to, že v mým městě roste rap a fůra tagů, stejně jako v jiných, Stockholmu, Neapoli, Římě, Berlíně, Blavě, ve Vídni či Praze a jinde. Svými klukas stažen, každý léto cestuju po inter-railu, vlakem. Kamošům ze všech států a měst děkuju. První tour s Marošem,Poetem, Rvekem, do Paříže za Honetem, bez obtíží kontakt vyšel, Honet už nepíše, dáme sraz s O'clockem Metro Rer no problem. Když uvidíš security, tak a teď zdrhej, pravidelně dýchej, nezakopni, neměj strach, utečeš ty a já, s podmínkou v kapse už ne, ale se čtyřista hodinama práce utíkám, co to dá.
Zdravím Dias, TVS, Big, Rom, Eroine, Vorn, kluci z Itálie loni s Aronem a Rentem, do Neapole, krásná je, dyť víš, když svítá pod Vesuvem penery a bídu nevidíš, když se stmívá, spoustu lidí v ulicích uvidíš, na náměstí scházejí se holky, kluci, pivo, perony, papírky v ruce, v noci na Cumanu, Yellow Subway, Vesuv Vianu, tak piš. K ránu vyrazíme na jižní pobřeží Francie Rivieru, přes Candonis, vykoupat, se umýt špínu na hodinu akorát v moři, hmm... to mám rád, pak směr západ, vlak zas,jasnej plán Toulouse, Joan, Adel, AL crew, New Ter, cool action, move bote, honem poďte, jedem dál, čekám Holand, banán Bonus, Vigo ODA. Rosenthal squat a kalba, tam končí cesta má, honem poďte, nestíháme, musím na kemp, ale zkušenosti vzal jsem si, mám, často vzpomínám.

Text přidal spartan95

Text opravil kenig

Video přidala Jasminka009


Hořký Menu

Naše Věc texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.