Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

NNance - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Nancy Anna Francina Coolen, známý jako Nance (narozen 10.9.1973 v Asten , Severní Brabantsko , Nizozemsko ) je nizozemský televizní moderátor, který byl předtím vedoucí zpěvák z Eurodance skupiny nazvané Twenty 4 Seven .

Ve věku 15 let, byl objeven v roce Nance diskotéce o taneční výrobce Ruud van Reijen . On vytvořil taneční akt Twenty 4 Seven, ve kterém Nance provádí společně s rapperem Tony Dawson-Harrison, více obyčejně známý pod uměleckým jménem, ​​Captain Hollywood . Když tento projekt opustil a byl nahrazen rapper Stay C aktu zaznamenal své největší hity, jako Slave na hudbu.

V roce 1996 se rozhodl odejít Nance Twenty 4 Seven založit sólové kariéře, což vedlo k několika malých hitů v Nizozemsku. Přibližně v téže době začala pracovat jako televizní hostitel pro několik kanálů. Ona hostila holandské Top 40 několikrát za TMF Nederland . O něco později udělala láska kvíz Liefde je ... na RTL 5 . V roce 1999 začala hosting přehlídka hry Rappatongo pro Tros . Po 200 epizod byla zrušena show.

Nance začal hosting přehlídka hry Lingo , která udělala až do konce roku 2005, kdy se rozhodla pořádat programy pro SBS 6 .

Nance byla vdaná za William Rutten od 04.05.1995 až do března 2000, kdy se rozvedli. Teď má vztah s Pico van Sytzama.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Love Is... video
Big Brother Is Watching You video
Kiss It! video
Přehrát nezařazené písně

Nance ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.