Playlisty Kecárna
Reklama

MMy Revolution - texty

my-revolution-328334.jpg
Texty písní

texty písní

My Revolution má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

My Revolution je čtyřčlenná kapela, pocházející ze Zlínského kraje. Hrají ve složení: Robin Mana (zpěv, doprovodná kytara), Radim Šenkeřík (basová kytara), Patrik Macháč (bicí) a Oldřich Sáblík (sólová kytara, doprovodný zpěv). Jejich písně vypovídají o společenské krizi, o lidech bez Boha...
, bez lásky a porozumění. O společnosti, která myslí jen na sebe a nedokáže nikomu nic darovat. Podle kapely se jejich hudba neřadí k určitému stylu, ale má blízko k punk-rocku až popu. Doposud vydali jedno album s názvem "Hey You" a momentálně kapela usilovně pracuje na druhém studiovém albu. Kapela se v tomto složení poprvé objevila v roce 2011 a mají za sebou celou řadu koncertů.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


My Revolution ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.