Playlisty Kecárna
Reklama

MMuzikál - Klíč králů - texty

muzikal-klic-kralu-518207.jpg
Texty písní

texty písní

Ve Městě středů, ve kterém se obyvatelstvo skládá z Lidí, Ušounů, Upírů, Vran a Skřetů, vyschne jednoho dne náhle jejich jediný pramen vody. Způsobí to ve městě přirozeně velký chaos. Vypadá to proto nejdřív jako štěstí, že nepříliš oblíbení Orkové začnou prodávat ve městě vodu, kterou vez...
ou ze svých dolů za lesy. Její přemrštěná cena ale vede k velké nespokojenosti.
Proto se sejde již zaprášená Rada králů, ve které je každá zmíněná skupina zastoupena svým králem. Králové jsou evidentně zoufalí a nezvyklí cokoliv ve městě řešit. Nepříliš bystrý král Ušounů spíš náhodně zmiňuje knihu, která byla nalezena pod vyschlým pramenem vody.
Kniha vzbuzuje eminentní zájem hlavně u krále Upírů. Tuší, že se kniha neobjevila náhodou. Ale pro její rozluštění se musí oslovit velký čaroděj Strig, který žije léta mimo společnost.
Čarodějka podob Efine je jedinou osobou, která skrýš tajemného čaroděje zná. Rada ji prosí o pomoc.
Efine vyhledá Striga a vyřizuje mu prosbu Rady. Tím nastane odpočet k osudové věštbě.
  ZOBRAZIT VÍCE



Správcem interpreta Muzikál - Klíč králů je WLLwllWLL; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.