Playlisty Kecárna
Reklama
1)GLORIE(Daniela Šinkorová): Loučení asi nikdy netěší, loučení navěky je nejtěžší. Kam se ztrácíš nám, sestro má? Snad se sejdem tam, sestro má. Kdo to ví? Jen se ptám, jen se ptám.
2)GLORIE: Stýskání po tobě mi zůstává, stýskání v prsou bolest bodavá. Kam se ztrácíš nám, sestrou má? Štěstí nemělas, kdo ho má? Jen se ptám, jen se ptám, jen se ptám.
Teď mě vážně už neslyšíš, ty má nejdražší, nejbližší. Smutek mám, co jej utiší? Jen se ptám, jen se ptám.
REF: Život tvůj se mi špatný zdál, odnikud do nikam. Ale právo žít mělas dál, mělas dál. Život Bůh tu svěřil nám, kdo tak zákeřně ti ho vzal? Jen se ptám, jen se ptám, jen se ptám.
3)GLORIE: Loučení asi nikdy netěší, loučení na věky je nejtěžší. Kam se ztrácíš nám, sestro má? Snad se sejdem tam, sestro má. Kdo to ví? Jen se ptám, jen se ptám.
Taky já se jen plahočím, čím tak svůj život zúročím. Co když někdo jej ukončí? Jako tvůj, jako tvůj.
REF: Život tvůj se mi prázdný zdál, odnikud do nikam. Končíš s trápením a co já, a co já? Co to Bůh jen svěřil nám? Jak mám žít tu dál samotná? Jen se ptám, jen se ptám, jen se ptám.
Nejvíc ptám se však kdo to byl? Copak nárok má, aby žil? Najít jej to mám za svůj cíl. Ale jak? Jen se ptám, jen se ptám.

Text přidala ThePeace135

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.