Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MMusic Instructor - texty

music-instructor-493557.jpg
Texty písní

texty písní

Music Instructor je německý electro - taneční hudba projekt. Producenti a skladatelé z Music Instructor jsou Mike Michaels, Mark "MM" dolar, a Mark Tabak, také známý jako Triple-M Crew. Triple-M také produkoval dalších umělců a kapel, jako je Highland , Boyz , nadzemní , před čtvrtou hodinou , US5 a Ayman . Music Instructor často pracoval s mnoha dalšími umělci, zejména skupina šílenců a breakdance posádky Flying Steps , a byl nejvíce aktivní v pozdní 1990 a brzy 2000s. Oni často experimentoval s různými styly a byl jeden z nejdůležitějších projektů v moderním electro scény [ pochvalná zmínka potřebovaný ].

Zpočátku se skupina z taneční hudbu podobnou šťastné hardcore s Trance zpěvákem Holly. Jejich první singl byl cover " Hymn ", původně hrál Ultravox . To bylo propuštěno v roce 1995, a byl následován alba World Music Instructor v roce 1996 se tři další singly - "Hands In The Air", "Dream A Little Dream" a "tanec". Oni také vydali singl "Friends Will Be Friends", který byl kryt královny 's píseň se stejným názvem, a objevil se v taneční kompilace královny Traxx. [1]
Electro music

V době obnovitelných popularity elektronické hudby v roce 1998, se stal učitel hudby electro projekt, a vydal album Electric City of Music Instructor se hit jeden [ pochvalná zmínka potřebovaný ] "Super Sonic" spolu s dalšími singly "Rock Your Body "," Get Freaky "a" Electric City ". První tři singly představovalo německé breakdance kolektivní Flying Steps, a "Get Freaky" představovalo německé hip-hopové skupiny šílenců. Pro "Get Freaky", byl zvláštní jediný upravit vyrobeny, odlišný od původního písně a charakter Abe z Oddworld videoher se objevila v videa pro oba singly. "Super Sonic" 's jediná verze byla také mírně odlišný od albové verze. První vydání tohoto alba byl nazýván Electro město a obsahoval původní verzi místo jediného editací. Album také představovalo Music Instructor Megamix a kryty Newcleus '"Jam On It" Freestyle "Nepřestávejte The Rock", Jonzun Crew je "balíček Jam (pozor na OVC)" a Shannon je "Nechť The Music Play ".
Post-elektro

Po druhém albu, skupina remixoval DJ Session One "s" Dreams In My Fantasy "a pustil dvouhru" DJ rock da house "(1999)," Super Fly (Výše MC) "(představovat rapper Dean Burke z šílenci) "Highland" (2000) a "Play My Music" (představovat Veronique) (2001).


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Super fly video
Video Překlad Karaoke
Play My Music video
Video Překlad Karaoke
Rock Your Body video
Let the music play video
Get freaky video
Super Sonic video
Don't Stop The Rock video
Galaxy Jam video
"Pack Jam video
Rock Your Body (Brainbug remix) video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Hymn video
Hands In The Air video
Hymn (Go Down Mix) video
Dance video
Hands In The Air (Circle Nordlead Mix) video
Přehrát celé album

Music Instructor ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.