Playlisty Kecárna
Reklama

MMusic Instructor - texty

music-instructor-493557.jpg
Texty písní

texty písní

Music Instructor je německý electro - taneční hudba projekt. Producenti a skladatelé z Music Instructor jsou Mike Michaels, Mark "MM" dolar, a Mark Tabak, také známý jako Triple-M Crew. Triple-M také produkoval dalších umělců a kapel, jako je Highland , Boyz , nadzemní , před čtv...
rtou hodinou , US5 a Ayman . Music Instructor často pracoval s mnoha dalšími umělci, zejména skupina šílenců a breakdance posádky Flying Steps , a byl nejvíce aktivní v pozdní 1990 a brzy 2000s. Oni často experimentoval s různými styly a byl jeden z nejdůležitějších projektů v moderním electro scény [ pochvalná zmínka potřebovaný ].

Zpočátku se skupina z taneční hudbu podobnou šťastné hardcore s Trance zpěvákem Holly. Jejich první singl byl cover " Hymn ", původně hrál Ultravox . To bylo propuštěno v roce 1995, a byl následován alba World Music Instructor v roce 1996 se tři další singly - "Hands In The Air", "Dream A Little Dream" a "tanec". Oni také vydali singl "Friends Will Be Friends", který byl kryt královny 's píseň se stejným názvem, a objevil se v taneční kompilace královny Traxx. [1]
Electro music

V době obnovitelných popularity elektronické hudby v roce 1998, se stal učitel hudby electro projekt, a vydal album Electric City of Music Instructor se hit jeden [ pochvalná zmínka potřebovaný ] "Super Sonic" spolu s dalšími singly "Rock Your Body "," Get Freaky "a" Electric City ". První tři singly představovalo německé breakdance kolektivní Flying Steps, a "Get Freaky" představovalo německé hip-hopové skupiny šílenců. Pro "Get Freaky", byl zvláštní jediný upravit vyrobeny, odlišný od původního písně a charakter Abe z Oddworld videoher se objevila v videa pro oba singly. "Super Sonic" 's jediná verze byla také mírně odlišný od albové verze. První vydání tohoto alba byl nazýván Electro město a obsahoval původní verzi místo jediného editací. Album také představovalo Music Instructor Megamix a kryty Newcleus '"Jam On It" Freestyle "Nepřestávejte The Rock", Jonzun Crew je "balíček Jam (pozor na OVC)" a Shannon je "Nechť The Music Play ".
Post-elektro

Po druhém albu, skupina remixoval DJ Session One "s" Dreams In My Fantasy "a pustil dvouhru" DJ rock da house "(1999)," Super Fly (Výše MC) "(představovat rapper Dean Burke z šílenci) "Highland" (2000) a "Play My Music" (představovat Veronique) (2001).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Super fly video   166
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Music Instructor ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.