Kecárna Playlisty

MMr. Hangover - texty

mr-hangover-463446.jpg
Texty písní

texty písní

Mr. Hangover má 10 fanoušků · Stát se fanouškem

Shin se narodil v Berlíně 12. prosince 1989, ve znamení střelce. Měří 175 cm a bydlí v Berlíně. Má zeleno-šedé oči. Jeho původní barva vlasů je hnědá ale nyní je má obarvené na blond.
Jméno Shin je jen přezdívka, kterou mu dali kamarádi ze skupiny a to kvůli tomu, že jeho velký vzor je bubeník Dir en grey, který se jmenuje Shinya a Shinovo pravé jméno je Marcel Gothow.

V roce 2010 ohlásila skupina svůj rozpad. Každý ze členů se vydal vlastní cestou a stejně tak i Shin, který dnes vystupuje pod přezdívkou Mr. Hangover. Bubny vystřídal za psaní textů, DJ a natáčení svých vlogů. Se změnou svého života, přichází i změna image. Své blonďaté dlouhé vlasy mění na kraťounké černé, které nedávno opět obarvil na blond. Mnohé fanoušky šokoval i svým vzhledem jako Rosett Brown.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Mr. Hangover ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.