Playlisty Kecárna
Reklama

MMotorband - texty

motorband-548803.jpg
Texty písní

texty písní

Motorband má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Československá heavy metalová legenda, která patřila na přelomu 80. a 90. let mezi absolutní špičku žánru u nás. Motorband nevznikl v Teplicích roku 1986, jak se velmi často mylně uvádí, nýbrž už v roce 1984 a to na troskách hard rockové Generace, která byla krátce předtím zakázána komunis...
tickými orgány. Pilíři prvotní sestavy byl lídr kapely kytarista Libor Matějčík a baskytarista Pavel Hurčík, starší bratr bubeníka Kabátu, se kterým byl Motorband ostatně personálně dost provázán. Byl to právě on, kdo po shlédnutí koncertu Motörhead v Budapešti přišel s názvem Motorband. Po personálních rošádách v roce 1985 vyrukoval Matějčík následujícího roku se sestavou Tomáš Jarolím - baskytara, Milan Krbec - bicí, Kamil Střihavka - zpěv a Tomáš Krulich - kytara. Na samém konci roku 1986 se za bicí posadil talentovaný Daniel Hafstein, čímž byla zformovaná klasická sestava 2. poloviny 80. let, která válcovala vyprodané sály, vystupovala v televizním Triangelu, natočila několik singlů u Petra Jandy pro jeho Rockmapu a v dubnu 1990 také v západoněmeckém Stuttgartu legendární album Made In Germany.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Mejdan video 102
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Únik 35


Správcem interpreta Motorband je cermi-cermak; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.