Playlisty Kecárna
Reklama

MMotor Sister - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

hard rock metal / USA / "Ride" 44:52 / 2015 / Metal Blade Records / Tak tato kapela, to je překvapení letošního roku, většinou se o různých projektech muzikantů ví dlouho dopředu, ale Ianu Scottovi z Anthrax se podařilo tento svůj nový počin dokonale utajit do poslední chvíle. Do...
kapely přibral Jim Wilsona (zpěv,kytara), Joey Vera (baskytara -Armored Saint, Fates Warning), John Tempesta (bicí - The Cult, Exodus, Testament, Helmet, White Zombie) Pearl Aday (zpěv - Mrs. Scott Ian, Meatloaf’s daughter). Tato partička pak dokázala to, co se dnes už moc nevídá, své aktuální album nahrála za DVA DNY! Přitom na nahrávce to vůbec nepoznáte. A tak se nabízí srovnání s legendárním albem Led Zeppelin I..Prostě když se sejdou muzikanti kteří umí a kteří si rozumí je zbytečné být ve studiu zavřený půl roku nebo déle, že jo Axle?!
  ZOBRAZIT VÍCE



Motor Sister ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.