Playlisty Kecárna
Reklama

MMoravius - texty

moravius-616834.jpg
Texty písní

texty písní

Moravius je česká speed-power metalová kapela z České Republiky. Vznikla v roce 2006 v Havířově a za jejím zrození stojí ex-zpěvák skupiny Salamandra, Dalibor Panther Halamíček a kytarista Petr Štrauch. V roce 2007 skupina vydala své debutové album s názvem King's Grave . Poté se kapela ro...
zpadla a zbyl jen zpěvák,kterému se až v roce 2016 podařilo kapelu znovu poskládat z nových členů. Po deseti letech skupina vydává své druhé album Hope in us , se kterou vyhrála hitparádu na televizi Rebel a vyhrála anketu Novinka roku.
1.května v roce 2020 kapela vydává v pořadí třetí studiové album,ve kterém dle svých slov pozvedli svou muziku o další úroveň výš. Textů se ujal Lukas Halamíček a na albu hostuje zpěvák z kapely Dream Evil, Niklas Isfeldt.
  ZOBRAZIT VÍCESprávcem interpreta Moravius je Hallball97; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.