Playlisty Kecárna
Reklama

MMontezuma - texty

montezuma-532899.jpg
Texty písní

texty písní

Pražská kapela Montezuma tvořící původní songy má za sebou koncerty v pražských klubech (Baráčnická rychta, Batalion, Rock Café, Guru, Mlejn, UZI, Slamník, Vagon…), na letním karlovarském festivalu Rockparty, společné vystoupení s Precedens aj. Vydala album Cesta nocí s hostujícím bubeníke...
m Jardou Stuchlým (Plexis, Majklův strýček). V recenzi na album v časopise Rock & Pop (11/2005) se píše o …“eleganci, jakou disponují hitíky Čekání a Vzpomínáš (ta druhá jako kdyby vznikla v dílně jistého valašskomeziříčského rodáka s iniciálami PF)“ a o písních „z podobného vrhu, jakým nás už léta zásobují lidé jako Mišík, Hlas či Bílá nemoc (Zloději koní, Bílý lodě a nádherná křehká Dny se krátí)…“ V roce 2009 vydává album zhudebněných textů Williama Blaka Beránek/The William Blake Sessions s hostující Pavlou Milcovou a Janou Lewitovou.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Beránek video 194


Montezuma ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.