Playlisty Kecárna
Reklama

Agent z popelnic - text

playlist Playlist
Jsem démon města, mě každý zná, každej kontajner mi dá to, co má. Mám však (ukážu) skvělej černej huberťák, našel jsem ho ještě jako puberťák. Hraju na špínu, tak špína je mi vhod, život mě vypliv, tak plivu na život. Agent z popelnic jsem já, mě každá popelnice zná.
Báby v baráku mě pořád strašně pomlouvaj, když mě vidí, tak plivou a nadávaj. Se čistim každý ráno u hajzlový mísy, abych byl u popelnic dřív než krysy. Nesnáším disco mládež, uhlažený panáčky, co si platěj děvky a vykrádaj trafiky. Agent z popelnic jsem já, mě každá popelnice zná.
Pojedu proti vesmírnému splnu, hlavně když jsou piva stojim v konzumu. Nechci, aby v hotely s pět černejch hvězd neměl bych co žrát a neměl bych kam vlézt. Nikdo mě nemá rád a přec mě každej zná, naživu mě drží síla vítězná. Agent z popelnic jsem já, mě každá popelnice zná.
Neplatim byt, plyn, vodu, elektriku, jsem pro ostudu všem nájemníkům. Chodim a dělám pod "agent & kontajner", nejnižší ze všech sociálních sfér. Mám rád lidi zrovna jako oni mě, hlavně, když se večer domů vracim po pivě. Agent z popelnic jsem já, mě každá popelnice zná.
Tak chátram a nevim, co bych měl dodat, asi nic, ještě bych to mohl zbodat. Jedině, že jsem rád, že tady nejsem sám, někomu určite je ještě tenhle osud dán. Každej den s vírou v srdci, že jednou příjde čas, že na tom jako já bude skoro stejně každej z vás.
Agent z popelnic jsem já, mě každá popelnice zná. Chcípnu a povezou mě kde to mám rád, nechám si zdát svůj věčnej sen o krysách.

Text přidal Lahvocuc

Video přidal Lahvocuc

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

Modrý Tanky texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.