Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mladej B se dovolal - text

karaoke

*Давай*

Mladej Moris, Mladej B se dovolal, Mladej M se dovolal, Mladej B se dovolal, kdo na founu ptaj se Mladej Moris tady jsem, kdo na founu ptaj se Mladej Moris tady jsem.

Mladej M se dovolal, nikdy se nesrovnával, vtipy, tanečky a flexin tak říkali že já jsem král, ego dal, já jsem princ, neslyšíš tak ke mě blíž, jestli holka půjdeš níž, můj swag pak pochopíš, neublížím jsem jak myš. Pro ten míč, budu klidně bojovat, beru to jak fotbal pojď si semnou zakopat tak rychlej že mě nechytíš. Ty předemnou ty doženu (whoop, whoop). Řekni mi, pročpak závidíš, srát na to, dám si radši Boženu.

Mladej B se dovolal, Mladej M se dovolal, sportovní typ jsem půlku svýho života, z koho děláš kokota, pohyby na robota v rap gem dělám more pilota tanečky jak šmurda, Mladej Šmoris co jsem dělal se nedozvíš.

Mladej M se dovolal, Mladej B se dovolal kdopak volá, tady Mladej zapište si číslo, kdopak volá, tady Mladej zapište si číslo. Dávej si ara na slova nejsem odsaď ani odpad takže se běž radši schovat než mí lidi chytnou nervy a začnou do tebe kopat, dej mi dolar otočim ho jak stokár, žádnej kár swag money mix, čubky, čubky kouřej dicks, to už víme proto se všema nespíme, ne, fakt holkám neplatíme.

Dobrej start je mám, i když některý jsou svině.

Mladej B(Mladej B), Mladej B se dovolal, Mladej M se dovolal kdopak volá, tady Mladej zapište si číslo, kdopak volá, tady Mladej zapište si číslo.

Takový bars si nečekal grindy hakicy kecal, čim to je nenalhávám si že jsem more napřed a boys že je Mladej na to nemá, maj zásek, nejsem dokonalej, chyby byly ale pak se opravily. Tolik ani nevadily mě můj směv zakryly, more úsměv(nééé).

Text přidal RobotickaP

Video přidal RobotickaP

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.