Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Toužila´s mít bourák - text

playlist

Sedím za volantem, jedu štrekou plnou hrůz, motor mele pantem, z rádia mi pláče blues, brzda nezabírá, nádrž samá díra, benzín za mnou kropí zem, kolem dveří škvíra, odpadá šroub za šroubem.

Střechou vidím mraky, podlahou zas asfalt, bez nová šaltpáky nezařadím třetí kvalt, tak u toho strojku seřizuju spojku marně hrabu v převodech, tak jedu na dvojku, motor zrovna ztrácí dech.

Toužila´s mít bourák, minimálně Chevrolet, ale žádnej courák, rychlost aspoň dvěstěpět. Tak už ti ho vezu má jen trochu rezu, tak kde měl mít bílej lak, tak už ti ho vezu - dárek jménem Cadillac.

Tachometr skáče od dvacítky ke stovce, převodovka pláče, když se plazím do kopce, výmolu se vyhnu a jak zatáčku střihnu urvu vejfuk o kámen, snad to k tobě stihnu dřív než mine Štědrej den.

Za zatáčkou patník otřel se mi o boky, pravej přední blatník uletěl až do stoky, kastle už je stará z chladiče jde pára, kola ztrácej puklice, kousky mýho fára lemujou kraj silnice.

Modlím se jen k Bohu, zpívám vroucí koledu, snažím se co mohu, jen ať k tobě dojedu. Ať už všechno zvadne jen ať neupadne vpředu na kapotě znak, ať víš každopádně, že ti vezu Cadillac.

Mezi zuby žváro, v duši rozkoš vítězů, koupil jsem ti fáro, snad ho k tobě dovezu. Umeju ho mlhou, nabarvím ho duhou, vystavím list záruční, převážu ho stuhou je to dárek vánoční.

Text přidal flover01234

Video přidal flover01234


Nezařazené v albu

Mirek Hoffmann texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.