Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mexická holka - text

playlist

V západním Mexiku míli od Tepichu, přízrak tam na pláži stál. S plechovkou od Koky, šátek jí přes boky necudně ve větru vlál. Toužebně dívám se na ni, nesměle zamávám dlaní, když nad její postavou úplně ztratil jsem dech. V tý krásný chvíli, můj Bože píchnul mě v kříži hrot nože a tichej hlas za hlavou velí mi: Tu holku nech!

Jenom se dívej, dlaní si stírej slinu svou horkou, ale s tou holkou si nezačínej! Jenom se dívej hezoune bílej ta kudla je ostrá, tak počítej do sta a holek se vzdej.

Ten hroznej zážitek nechal mi pro zbytek života poučení: Pobřeží Mexika není pro proutníka místem pro pobavení. Může bejt krásná jak víla, ze mě hned vyprchá síla nevábnou vzpomínkou na ten můj poslední pech. V Mexiku vášně mý zchudly cítím hned bodání kudly a hlavou mi prolítne ozvěna: Tu holku nech!

Jenom se dívej, dlaní si stírej slinu svou horkou, ale s tou holkou si nezačínej. Tak se jen dívám a domů se sbírám, mexickou holku si vyberu v Yorku, kde pár už jich znám.

Text přidal flover01234

Video přidal flover01234

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.