Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Ďáblův dárek - text

playlist

Když Vánoce s vůní stromků, připomněly hlasy zvonků nový kvádro na sebe jsem vzal. V kapse s hrstí zlatých zlomků, obešel pár chudých domků a všem dětem po valounku dal.

Pak jsem koupil náruč květů, zastavil se v kabaretu za holkou co mívá chlapů víc. Dám ji kytku, dám jí zlato když se zeptá a co za to diví se, že nechci vůbec nic.

Já raděj rozdával než bral, to už mě učil táta ještě než na vlastních jsem stál. Teď bloudím po ulici sám, kapsu i duši prázdnou mám a v hlavě otázku, co dál?

Zamířil jsem do hospody, dát si whisky s trochou sody a kámošům hezký svátky přát. Když tu vešel do taverny, chlap se zvyky pána herny a chtěl pokra mermomocí hrát.

Byla to hra s jedním kazem, vypadly mu esa na zem, když jsem se mu otřel o kabát. Chtěl mi vrazit jednu pěstí, já ho vyvlík na náměstí, dal jsme mu dvě rány akorát.

Já raděj rozdával než bral, když ňákej cizí chlápek falešně se mnou pokra hrál. Teď bloudím po ulici sám, kapsu i flašku prázdnou mám a v hlavě otázku, co dál?

Žaludek mi žízní reptá, do ucha mně ďábel šeptá: zkus konečně taky jednou brát! Nevím co to do mě vjelo, moje neposlušný tělo míří rovnou do poštovních vrat.

Udělal jsem celou kasu a že jsem měl fůru času ze stolu jsem ještě drobný shráb. Z dálky se teď ďábel chechtá, bouchačka mne v zádech lechtá na potvoru na mě šerif káp.

A nade mnou se ďábel smál, byl to můj první dárek co mě kdo na Vánoce dal. Už mně ho vážou úhledně, na šíji když teď na bedně, stojím a čekám - a co dál? stojím a čekám - a co dál?

Text přidal flover01234

Video přidal flover01234


Nezařazené v albu

Mirek Hoffmann texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.