Playlisty Kecárna
Reklama

MMiloš Fiala - texty

milos-fiala-592175.jpg
Texty písní

texty písní

Miloš Fiala se narodil 29.10.2001 v Brně. Je přezdívaný také jako MILO. Je ve znamení štír. Barvu očí má modrou a momentálně měří 164 cm. Nazpíval písničku Puberťák kterou potom z Youtube smazal a dnes už není k dispozici a už si zazpíval na koncertě s Ondřejem Brzobohatým. Jeho žánr hud...
by je pop. Jeho oblíbené skupiny jsou Kryštof, Electro Deluxe, U2, Maroon 5, Queen.
Jeho oblíbení umělci jsou Elton John, Pavel Callta, Ray Charles, Ondřej Brzobohatý, Vojtěch Dyk, Bruno Mars, Ed Sheeran. Zazpíval několik coverů hlavně od Pavla Callty např. Usměj se a Sny skutečné jsou. Miloš už vydal svoji první vlastní písničku s názvem Neztrácím čas. Hraje také v několika muzikálech např: Bítls (tak se ten muzikál opravdu gramaticky píše, není to špatně)
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Miloš Fiala ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.