Playlisty Kecárna
Reklama

PMichal Prokop - texty

michal-prokop-639294-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Michal Prokop má 20 fanoušků · Stát se fanouškem

Michal Prokop je slavný český zpěvák. V šedesátých letech u nás platil za nejlepšího soulového interpreta. Doprovázela ho kapela Framus Five. S ní nahrál alba Blues in Soul (1968) a Město ER... (1971), kde na dlouhé titulní skladbě spolupracoval s básníkem Josefem Kainarem. V sedmdesátých letech se věnoval střednímu proudu a spolupracoval s divadlem Semafor. V roce 1980 se vrátil s méně podařeným albem Holubí Dante a s kapelou Framus 5. Po zákazu činnosti Vladimíra Mišíka (1982) řada muzikantů z jeho kapely Etc... přeběhla právě k Prokopovi. V této sestavě vydali album Kolej Yesterday (1984). Na dalším albu Nic ve zlým, nic v dobrým (1987) už byla ale sestava jiná. Posléze nahrával další alba a začal opět spolupracovat s kytaristou Lubošem Andrštem (který s ním hrál už v prvních Framus Five) a s houslistou Janem Hrubým (v kapele Framus 5 po rozpadu Etc...). Nedávno Prokop vydal album Sto roků na cestě.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Modrá ryba video   89
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Město Er video 3 600
Tys kámen video karaoke 1 510
Pláču video 119
Kapela video 94
Přehrát celé album


Michal Prokop ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.