Playlisty Akce
Reklama
playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Daniel:
Nejsem jako Tony Montana, jsem Charlie Harper, my jsme v baru do rána jak Barney Gumble. Rodina Toreto, život Gran Torino, občas fakt bolí to, chybí tvrdá ruka Carter, Heisenberg, vaříme pro ty bloky, někdy si myslíme, že jsme v ringu jako Rocky. Sledujete naše kroky, Donnie Brasco, každej pohyb, Fantozzi denně uděláme sto chyb, můžem jebat na pravidla, rocknrolla hardy, Bronson, kámoši jsou v base, děti karmy, každej víkend project X, dáme party, i když začíná to tak, že dáme jenom pár piv, Vincent Cassel, život la haine odmala, nechyběla odvaha, Kidulthood povaha, žijem jak ve filmu, ČSFD po našem, hrdinou ve svým příběhu nikdy neporažen.
Michajlov
Život je občas dost v píč*, naštěstí mám svoje goodfellas Martin Scorsese, listuju komix mýho města, Frank Miller, selím slova Frank Lucas Ben Stiller, noc je moje muzeum, žijeme jen po tmě, 60 sekund na majku se nechováme vhodně, letíme nad městem taxíkem, Dallas Korben, vyšlapaná cesta Carlito Sean Penn, hudba je můj pátej element flow se dere ven, nespoutaný Django, na pravidla sereme, Brno město bohů, já jsem patriot jak Mel Gibson,aah, Vincent Vega Pulp Fiction, hustle & flow cadillac točím flow v keši, dobodám tě propiskou casino Joe Pesci, kámoši jsou rodina loajalita Reggie Kray, vozím se ulicema kde to znám, training day, mám rád starej zvuk říkej mi poslední skaut, na pódiu nedotknutelní nechceme raut, bereme si jenom co nám patří za těch osm let, já se vrátím James Cameron T-800.
Scratch, Scratch, Scratch, Scratch

Text přidal VincentVegaX

Video přidal VincentVegaX

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Mezi řádky (ft. Daniel & Marys)

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.