Kecárna Playlisty

RMichael Rehulka - texty

rehulka-michael-616752.jpg
Texty písní

texty písní

Známý český tvůrce elektronické hudby, jeden z největších hudebních talentů naší scény. Ve své tvorbě preferoval melodické a temné styly house a trance music. Autor hitů - "Atmosféra", "Baleárská duše", "Pod sluncem", "Den na pláži", "Mallorca" aj.... Michael pocházel z Višňové u Frýdlantu a za svůj krátký život se stačil podílet na vzniku 59 skladeb, ať už přímo jako autor či ve formě remixů. Zemřel 15. 11. 2018 ve věku 26 let... Svou poslední skladbu s názvem " Balkan Love" ještě stačil dát na FB zeď den před svou smrtí. Pracoval pro hudební vydavatelství v Los Angeles a jeho hudbu znali lidé po celém světě.Správcem interpreta Michael Rehulka je Mastercz; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.