Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MMichael Monroe - texty

michael-monroe-585914.jpg
Texty písní

texty písní

Matti Antero Kristian Fagerholm nebo-li MICHAEL MONROE (*17.června 1962, Helsinki), je finský zpěvák, multiinstumentalista (hraje na klávesy, klavír, kytaru, saxofón a harmoniku) a spoluzakladatel legendární kapeky Hanoi Rocks, která fungovala v letech 1979-1985 (k částečnému obnovení kapely došlo mezi lety 2001-2009).

Po rozpadu Hanoi Rocks se Michael Monroe vydává na sólovou dráhu a své první album "Nights are so long" vydává v roce 1987. Do roku 2015 pak vydává ještě dalších sedm alb (1989 - Not fakin' it, 1996 - Peece of mind, 1999 - Life gets you dirty, 2003 - Watcha want, 2011 - Sensory overdrive, 2013 - Horns and halos, 2015 - Blackout states) . V průběhu 90.let vystupoval krátce taky s kapelami Jerusalem Slim a Demolition 23, ale po vydání prvních alb se obě kapely rozpadly.

Michael Monroe je ikonou finské hudební scény, často vystupuje na domácí, ale taky na zahraniční scéně a působí jako porotce ve finské verzi soutěže The Voice. Aktivně se však účastní i jiných projektů. Jeho domovským městem je v součastnosti město Turku, ležící na jihu Finska.

Video Překlad Karaoke
Goin' down with a ship video
This is ain't no love song video
Old king's road video
Keep your eye on you
The bastard's bash
Good old bad days video
R.L.F. video
Blackout states
Under the northem lights
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
She's no angel video
Milion miles away
Shake some action
It's a lie video
High school
Can't go home again
You can't put your arm around a memory
Keep it up video
Nights are so long video
Too rich to be good video
Přehrát celé album

Michael Monroe ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.