Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

BMichael Ball - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Michael Ashley Ball (narozený 27. června 1962) je anglický herec, zpěvák známý pro svou práci v hudebním divadle . Debutoval v roce 1985 v West Endu, kde hrál Marius v originální londýnské produkci Les Misérables. V roce 1987 se stal hvězdou Raoul v The Phantom of the Opera . V roce 1989 dosáhl čísla dvou v britském singlovém grafu " Love Changes Everything ", písničky z hudebních Aspects of Love , kde hrál Alexa. On hrál roli v Londýně a na Broadwayi .

V roce 1992 představoval Ball ve Spojeném království v soutěži Eurovision Song Contest a dokončil druhou skladbu " One Step Out of Time ". V roce 1995 převzal roli Mariuse v Les Misérables: The Dream Cast in Concert . Mezi jeho další role ve filmu West End patří Giorgio in Passion (1997) a Caractacus Potts v Chitty Chitty Bang Bang (2002). Dvakrát získal Cenu Olivier za nejlepšího herce v hudebním doprovodu . Vyhrál v roce 2008 za svou roli jako Edna Turnbladová v Hairspray a poté v roce 2013 za titulní roli v oživení Sweeney Todd: Demon Barber of Fleet Street .


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Love Changes Everything video
Driving home for Christmas video
The Winner Takes It All video
Islands in the Stream video
I Will Always Love You video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Michael Ball je flover01234; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.